Grand forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grand forum

Dobrodosli na Grand forum!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )

Ići dole 
+18
MIKIJEVA KRASIVA MIRA
marta93
sabina
mikiimra
dajana94
daca
micka
missmusic
Ana 93
Ivka
Natasa93
Lunche
MajaRBDkrasiwa
Roberta
Zvrkica
BiLLsChiqqa<3
Admin 2
Admin
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
MajaRBDkrasiwa

MajaRBDkrasiwa


Broj poruka : 17
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 3:52 am

Zamisli njegov 1.solisticki koncert u areni.Krasiwe u 1 redu
Nazad na vrh Ići dole
Roberta

Roberta


Broj poruka : 34
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 3:53 am

MajaRBDkrasiwa ::
Zamisli njegov 1.solisticki koncert u areni.Krasiwe u 1 redu
ahhhhhhhhhh a Dusan gleda iz prikrajka i place..buhahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
MajaRBDkrasiwa

MajaRBDkrasiwa


Broj poruka : 17
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 3:56 am

Roberta ::
MajaRBDkrasiwa ::
Zamisli njegov 1.solisticki koncert u areni.Krasiwe u 1 redu
ahhhhhhhhhh a Dusan gleda iz prikrajka i place..buhahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
xaxaxa blesava si.U nekoj staroj Grand reviji objavile pismo za DUletra od neke 2 likuse koje su napisale da se Dulse super oblaci a da se Milan neprikladno oblaci.Ja sam umirala od smeha kada sam to procitala
Nazad na vrh Ići dole
Roberta

Roberta


Broj poruka : 34
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 3:58 am

MajaRBDkrasiwa ::
Roberta ::
MajaRBDkrasiwa ::
Zamisli njegov 1.solisticki koncert u areni.Krasiwe u 1 redu
ahhhhhhhhhh a Dusan gleda iz prikrajka i place..buhahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
xaxaxa blesava si.U nekoj staroj Grand reviji objavile pismo za DUletra od neke 2 likuse koje su napisale da se Dulse super oblaci a da se Milan neprikladno oblaci.Ja sam umirala od smeha kada sam to procitala
to nisu likushe nego neke moronke!!!!joj sto je dobra ova coca-cola Laughing Laughing Laughing Cool
Nazad na vrh Ići dole
MajaRBDkrasiwa

MajaRBDkrasiwa


Broj poruka : 17
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 3:59 am

Roberta ::
MajaRBDkrasiwa ::
Roberta ::
MajaRBDkrasiwa ::
Zamisli njegov 1.solisticki koncert u areni.Krasiwe u 1 redu
ahhhhhhhhhh a Dusan gleda iz prikrajka i place..buhahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
xaxaxa blesava si.U nekoj staroj Grand reviji objavile pismo za DUletra od neke 2 likuse koje su napisale da se Dulse super oblaci a da se Milan neprikladno oblaci.Ja sam umirala od smeha kada sam to procitala
to nisu likushe nego neke moronke!!!!joj sto je dobra ova coca-cola Laughing Laughing Laughing Cool
Nemoj tako!One su pametne kao moj papagaj.Ax coca cola.Sta bih ja bez nje
Nazad na vrh Ići dole
Roberta

Roberta


Broj poruka : 34
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 4:01 am

MajaRBDkrasiwa ::
Roberta ::
MajaRBDkrasiwa ::
Roberta ::
MajaRBDkrasiwa ::
Zamisli njegov 1.solisticki koncert u areni.Krasiwe u 1 redu
ahhhhhhhhhh a Dusan gleda iz prikrajka i place..buhahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
xaxaxa blesava si.U nekoj staroj Grand reviji objavile pismo za DUletra od neke 2 likuse koje su napisale da se Dulse super oblaci a da se Milan neprikladno oblaci.Ja sam umirala od smeha kada sam to procitala
to nisu likushe nego neke moronke!!!!joj sto je dobra ova coca-cola Laughing Laughing Laughing Cool
Nemoj tako!One su pametne kao moj papagaj.Ax coca cola.Sta bih ja bez nje
ja bih umrla bez coca cole Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a pametne su ko k****!!!e ja moram da idem ujutru ustajem u 8 i 30 imam trening cucemo seeeeeeeeeeeeee kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss I love you I love you I love you I love you ewo ti jedna cherry za laku noc Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
BiLLsChiqqa<3

BiLLsChiqqa<3


Broj poruka : 61
Godina : 31
Location : Nemacka x3
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 11:51 am

D0br0 Jutr0 Laughing Laughing Laughing
ima li koga ? ...
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 54
Godina : 30
Location : Kikinda
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 5:00 pm

1.Vladimir(Admin2)
2.2.Senada(BiLLsChiqqa<3)
3.Zvrkica
4.Roberta
5.MajaRBDkrasiwa
6.Natasa93 cheers
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 54
Godina : 30
Location : Kikinda
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 5:02 pm

Miki je najbolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin 2
Admin
Admin 2


Broj poruka : 74
Godina : 30
Location : SUBOTICA
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 5:03 pm

i iz ovog primera
se vidi da je namesteno
da milan ispadne
i ne pobedi
pa napunio je vec 3 stranice
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net
MajaRBDkrasiwa

MajaRBDkrasiwa


Broj poruka : 17
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 5:15 pm

Admin 2 ::
i iz ovog primera
se vidi da je namesteno
da milan ispadne
i ne pobedi
pa napunio je vec 3 stranice
Naravno da je namesteno.Na koncertima je uvek najvise njegovih fanova.Ja sam glasala sa 3 kartice i neki glasovi nisu priznati a glasala sam cim su rekli da glasanje pocinje i stigao mi je izvestaj ali su glasovi otisli ko zna gde.Milan je moralni pobednik.A i vidi se po grandovom 4umu ko je naj
Nazad na vrh Ići dole
Admin 2
Admin
Admin 2


Broj poruka : 74
Godina : 30
Location : SUBOTICA
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 5:16 pm

tako je majuska
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net
Ivka

Ivka


Broj poruka : 22
Location : Skopje Macedonia
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 8:34 pm

1.Vladimir(Admin2)
2.Senada(BiLLsChiqqa<3)
3.Zvrkica
4.Roberta
5.MajaRBDkrasiwa
6.Natasa93
7.Ivka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BiLLsChiqqa<3

BiLLsChiqqa<3


Broj poruka : 61
Godina : 31
Location : Nemacka x3
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 8:45 pm

sto kod mene
pise 2. pa opet 2.Senada(BiLLsChiqqa<3)
nije lepo Laughing Laughing Razz
kad se neko jos upise u listu da sklone
moLim lol!


Poslednji izmenio dana Ned Dec 02, 2007 8:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin 2
Admin
Admin 2


Broj poruka : 74
Godina : 30
Location : SUBOTICA
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 8:47 pm

BiLLsChiqqa<3 ::
sto kod mene
pise 2. pa opet 2.Senada(BiLLsChiqqa<3)
nije lepo Laughing Laughing Razz
kad se neko jos upise u listu da makne
moLim lol!
promenjeno!
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net
BiLLsChiqqa<3

BiLLsChiqqa<3


Broj poruka : 61
Godina : 31
Location : Nemacka x3
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 8:49 pm

okaai Smile
hvaLa Cool
Nazad na vrh Ići dole
Ana 93

Ana 93


Broj poruka : 9
Godina : 31
Location : MiLaNoWo SrCe-Panchewo
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 9:18 pm

1.Vladimir(Admin2)
2.Senada(BiLLsChiqqa<3)
3.Zvrkica
4.Roberta
5.MajaRBDkrasiwa
6.Natasa93
7.Ivka
8.Ana93
E caoss ewe i mene....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenage-forum-bre.forumotion.com
Zvrkica

Zvrkica


Broj poruka : 27
Godina : 33
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 11:20 pm

hey, ima li koga?
Nazad na vrh Ići dole
Ivka

Ivka


Broj poruka : 22
Location : Skopje Macedonia
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 11:21 pm

Cao
Nazad na vrh Ići dole
Zvrkica

Zvrkica


Broj poruka : 27
Godina : 33
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 11:24 pm

Ivka ::
Cao
caos sta se radi?
Nazad na vrh Ići dole
Ivka

Ivka


Broj poruka : 22
Location : Skopje Macedonia
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 11:26 pm

Nista... kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Zvrkica

Zvrkica


Broj poruka : 27
Godina : 33
Datum upisa : 01.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyNed Dec 02, 2007 11:31 pm

nista posebno, kuckam malo, malo gledam Milana u Grand Reviji...
Nazad na vrh Ići dole
Roberta

Roberta


Broj poruka : 34
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyPon Dec 03, 2007 12:27 am

Caos ewe i mene!!!imali koga?
Nazad na vrh Ići dole
Roberta

Roberta


Broj poruka : 34
Datum upisa : 02.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyPon Dec 03, 2007 12:54 am

smrc nema nikogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad affraid
Nazad na vrh Ići dole
missmusic

missmusic


Broj poruka : 2
Godina : 35
Location : U Mikijevim shishkama, jer snaga je u kosi...
Datum upisa : 03.12.2007

Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 EmptyPon Dec 03, 2007 5:06 pm

Caos! Evo, nas 2 svratismo i na ovaj forum, pa eto, da nam pozeljite dobrodoslicu! Kissic
Krasiwe 4 ever: Tina & Kaca
Nazad na vrh Ići dole
http://www.plagijatori.phpnet.us
Sponsored content





Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )   Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe ) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Milan Stankovic FAN CLUB ( +krasiwe )
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Jovana Stankovic-LOLA FAN CLUB
» Radmila Manojlovic - FAN CLUB
» Milan Dincic-DINCA FAN CLUB
» JELENA MARINKOV - fan club
» Nemanja Stevanovic - FAN CLUB

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Grand forum :: ZVEZDE GRANDA-
Skoči na: